Vážení uživatelé programu Helios CLA,

K základnímu programu Helios CLA je možné dokoupit modul Pokladna EET pro splnění povinnosti zákonem stanovené evidence tržeb

Pokud se vás nebo vaší firmy týká povinnost elektronické evidence tržeb, splňte ji elegantně přímo v programu Helios CLA. Od 1.5.2020 budou muset elektronicky evidovat tržby v hotovosti i celní deklaranti nabízející své služby a přijímající (třeba i jen výjimečně) úhrady v hotovosti.

Zákon přímo nenařizuje zakoupení fyzické pokladny nebo nějakého komunikačního zařízení, stanovuje pouze povinnost každou tržbu v hotovosti elektronicky nahlásit a na pokladní doklad vytisknout stanovené údaje včetně FIK (fiskální identifikační kód získaný při elektronické komunikaci s centrem EET). Stačí Vám proto jen rozšířit licenci Heliosu o modul Pokladna EET, vše další již máte - připojení k internetu, elektronický podpis a tiskárnu.

 

Co modul Pokladna EET umí

Modul slouží k evidenci tržeb jedné nebo více pokladen včetně komunikace EET a tisku zákonem požadovaných údajů na pokladní doklad. Stačí vytvořit nový pokladní doklad třeba kopií předchozího, změnit cenu a vytisknout. Během tisku Helios automaticky nahlásí tržbu EET a získá FIK, který vytiskne na pokladní doklad. Tak snadné to je, nemusíte se učit žádný nový program, vše je stejné jako v ostatních modulech Heliosu.

Kromě splnění zákonné povinnosti tak získáte i přehled o hotovostních tržbách kanceláře za libovolné období, podle zaměstnanců nebo podle druhu služby. Vše lze obvyklým způsobem filtrovat, třídit, hledat, sčítat (CTRL X) a exportovat do excelu.

Můžete se podívat na návod k nastavení pokladny EET v Heliosu. Je to jen pár snadných kroků.

 

Ceny modulu Pokladna EET (bez DPH)

jednouživatelská verze 4.800,- Kč
verze pro 2 počítače 8.600,- Kč
verze pro 3 počítače 11.000,- Kč
verze pro 4 počítače 13.400,- Kč
verze pro 5 počítačů 15.800,- Kč
Cena instalace a úvodního zaškolení u zákazníka činí 800,- Kč + 10 Kč/km
Ostatní služby dle CENÍKU


Pokud máte zájem o rozšíření programu Helios CLA o modul Pokladna EET, napište nám na
kobler@kobler.cz nebo zavolejte na 602 851 072.