Naše reference

Modul INTRASTAT

Modul INTRASTAT splňuje požadavky dané platnou legislativou, a navíc poskytuje uživatelům maximální možnou míru volnosti při komunikaci programu s okolím a při vytváření vlastních výstupů.

Modul poslouží k pořízení dat jednotlivých faktur, k jejich vysčítání do měsíčního výkazu, k tisku výkazu a k jeho předání elektronickou formou a poskytuje možnost přehledné a snadné opravy již předaných výkazů. Program umí data pro intrastat načíst z excelovské tabulky nebo z textového souboru ve formátu csv. Modul podporuje i oddělené pořizování dat na pobočkách a jejich spojení do kompletního výkazu před odesláním. Kromě povinných údajů si uživatel může evidovat i řadu údajů pro vlastní potřebu, především pak údaje o DPH, které si následně může tisknout či exportovat do souboru k dalšímu zpracování ve svém účetním programu. Systém uživateli umožňuje i definování nových (námi nepředpokládaných) údajů, se kterými lze následně plnohodnotně pracovat.

Měsíční výkazy lze modulem INTRASTAT zpracovat třemi způsoby včetně jejich kombinace :

1) Průběžně zadávat údaje o jednotlivých obchodních operacích, které program jednou měsíčně automaticky převede do měsíčního výkazu
2) Načítat potřebná data z jiných ekonomických systémů a z nich sestavit měsíční výkaz (z xls tabulky nebo formátu CSV použitého programem InstatDesk)
3) Při malém množství obchodů přímo vyplnit měsíční výkaz

Ceny modulu INTRASTAT (bez DPH)
jednouživatelská verze 6.800,- Kč
verze pro 2 uživatele 12.200,- Kč
verze pro 3 uživatele 15.600,- Kč
verze pro 4 uživatele 19.000,- Kč
verze pro 5 uživatelů 22.400,- Kč
Cena instalace a zaškolení u zákazníka činí 1200,- Kč/hod. + 12 Kč/km
Ostatní služby dle CENÍKU

Pokud máte zájem o nákup licence modulu INTRASTAT, kontaktujte nás na níže uvedených tel. číslech nebo emailem.

Můžete také vyplnit online nezávaznou poptávku, my Vás pak budeme sami kontaktovat.

Celní software s.r.o.
Tyršova 2071
256 01 Benešov

telefon: 602 851 072
telefon: 607 244 534

e-mail: kobler@kobler.cz